Bahis sitelerinden güncel bonuslar:

Bets10 Whatsapp İle Bir İlke İmza Atıyor!


 

Bets10 Hesabı Aç

 
Bets10 Whatsapp ile müthiş bir uygulamaya başlayarak bonus dağıtmaya hazırlanıyor. Hiç görmediğimiz ve ilk defa uygulanan bir olay ile karşımıza çıkıyor.

Burada hem kullanıcılarla birebir olarak anında erişim ve iletişim hem de avantajlı promosyonlar için imkân sağlanmış oluyor.
 


 

Bets10 Whatsapp Bonusu Nasıl Kullanılır?

Bets10 Whatsapp bonus kullanımı için öncelikle destek için sunulan numarayı cihazınıza eklemeniz gerek. Burada bahsi geçen numara +4915792398464 olarak belirtilmiş.

Örneğin Bets10 olarak kayıt defterine ekleyerek rehberinizden Whatsapp mesaj ile devam edin. Whatsapp üzerinden bu numaraya atacağınız “Start” mesajıyla sisteme dahil olacaksınız.

Sistem size her gün otomatik olarak bir promosyon için katılım bilgilerini aktaracaktır. Burada göreceğiniz fırsatların yalnızca Bets10 Whatsapp‘a özel olduğunu söylemeliyiz. Dolayısıyla iletişim kolaylığının dışında da kalıcı bir kazanç sağlayacağından emin olabilirsiniz.
Bazı günler mesaj dahi gelmeyebilir. Ancak gereksiz gönderilere, spam mesajlara ve buna benzer rahtsızlık verici içeriklerin olmayacağı garanti ediliyor.

Whatsapp üzerinden Bets10 bonusları hakkında haberdar olacaksınız. Ancak bunun için bir gün için maksimum bir mesaj alacaksınız. Eğer olası bir güncelleme olmazsa mesaj almayacaksınız.

Hiçbir şekilde telefon numaranız ve bilgileriniz üçüncü şahıs veya şirketlerle paylaşılmamak üzere SSL sertifikasıyla olduğu gibi uçtan uca şifrelenecektir.
 


 

Bets10 Whatsapp Bonusu Nasıl İptal Edilir?

Bets10 Whatsapp destek sistemine katılarak buradan gelecek olan promosyon haberleri için “Start” mesajını gönderdiğinizi varsayalım.

Elbette ki kazançlı promosyonlarla karşılaşmak, sorunlarınızı anında çözebilmek bu şekilde çok daha kolay olacaktır. Fakat bu durumdan memnun kalmadığınızı varsayalım.

Bets10 Whatsapp bonusu için iptal hususunun da son derece kolay olduğunu söylemek gerek. Whatsapp konuşma sayfasından “Stop” yazarak bu üyeliği durdurabilirsiniz. Aynı şekilde bunu durdurma olarak düşünebilir ve sonrasında tekrar Start verebilirsiniz.

Kullanıcı memnuniyetini güvenilir ve kazançlı olacak şekilde sağlamasıyla farkını ortaya koyan Bets10 varlığını sürdürüyor.
 

Bets10 Hesabı Aç

 

Cevapla

Lütfen yorumunuzu alta ekleyin. Küfür veya reklam içeren mesajlar siteden kaldırılacaktır. Eposta adresiniz sitede görünmeyecektir. İşaretli alanlar doldurulmalıdır. *

*

DMCA
PROTECTED